7: 4

Без оглядки на свої тили розпочинають обидві команди. Новачок волинського футзалу намагається більше комбінувати, граючи від захисту. «Мотор», в свою чергу, атакує практично за рахунок індивідуальних дій. Згодом провівши два безрезультатних удари в «молоко», «Мотор» переходить до більш конструктивних та комбінаційних дій. До середини тайму напруга у матчі зростає, і лише за рахунок обопільного попередження арбітрам вдається дещо втамувати накал боротьби. З 7 хв до атак гостей все частіше і частіше долучається воротар Олег Ворон, якому відразу і вдається відкрити рахунок. Та не встигли «моторівці» порадіти, як відразу отримали м’яч у відповідь від Івана Харченка. А ось Іван на куражі і на 8 хв уже оформлює дубль. Завдяки швидким контратакам від «індустріалів» «Мотору» доводиться все більше і більше приділяти увагу захисту. Та на 11 хв їм не вдається угледіти за Олегом Василюком, який після розіграшу аута збільшує відрив у рахунку до двох м’ячів.

Другий тайм «Мотор» одразу розпочинає у п’ять польових. Попершу їв вдається організовувати контроль над м’ячем та проводити затяжні атаки, правда без особливої небезпеки для суперника. А в одній з таких атак, обікравши нападника, Іван Харченко знову відзначається, направивши кулястого з власного карного в пусті ворота. Відірвавшись від суперника на три м’ячі, «Індустріал» дещо збавляє оберти. Ціною такої гри стали два м’ячі у власні ворота. За «Мотор» відзначаються Сергій Грушецький та Вадим Романюк. Кінцівку ж гри футзалісти завершують практично в обопільних атаках. Обмінявшись на 24 хв та 25 хв результативними атаками у виконанні Любомира Гаврилюка та Мирослава Лащука, на табло залишається хитка перевага за «Індрустріал Вестом». Але довести її до більш комфортної «індустріалам» вдається на останній хвилині. За 45 секунд до фінального свистка відзначається Володимир Гаврилюк, а крапку у матчі за 2 секунди до сирени ставить Олег Василюк. Дотиснувши суперника, «Індустріал Вест» перемагає з рахунком 7:4.

Кращі гравці:  Іван Харченко - Сергій Грушецький