0

0
:
0

Відповідно до календаря змагань «Мотору» доводиться грати другу гру поспіль. Та незважаючи на втому, саме номінальні гості розпочинають в атаках завдяки залученню п’ятого польового гравця. І це відразу себе оправдовує. Кінець першої та початок другої хвилини повністю за «Мотором». А територіальна перевага ще й перетворюється у забиті голи Сергієм Грушецьким та Мирославом Лащуком. І навіть необов’язковий гол у власні ворота від Павла Симуса зовсім не засмучує «ремонтників». Продовжуючи атакувати, вони створюють ще декілька небезпечних епізодів, один з яких на 8 хв завершується взяттям воріт. Відзначився Сергій Грушецький. Розпочавши втретє з центра майданчика, полонківчани миттєво організовують чудову комбінацію в один дотик за участю трьох футзалістів, де Юрію Щуру на тій же 8 хв лишилось лише направити м’яч у пусті ворота. Окрилені успіхом господарі продовжують атакувати, і за 15 секунд Леонід Стащук уже встановлює рівновагу на табло. А до перерви завдяки дублю Юрія Щура полонківчанам навіть вдається вирвати перемогу у першому таймі.

На другу половину зустрічі «Мотор» виходить помітно втомленим. Чим одразу користається молодий та амбітний колектив суперника. На 14 хв хет-трик у виконанні Юрія Щура. До 17 хв на майданчику домінує «Гірка Полонка». Технічно обіграючи своїх опонентів, на рахунку Юрія Щура уже покер. Чи то повіривши у свою перемогу, чи то брак досвіду молодих полонківчан з цього моменту і до 22 хв на майданчику уже домінує «Мотор». А голи Романа Матвіюка, Сергія Грушецького та Мирослава Лащука взагалі встановлюють рівновагу на табло. Та на більше «ремонтників» у цій грі не вистачило. А необачність їх воротаря навіть коштувала їм втратою нічиєї. Практично ще тричі в пусті ворота наприкінці зустрічі за «Гірку Полонку» відзначились Юрій Щур, Павло Симус та Сергій Василевський. Ярмарок голів глядачі побачили у даній зустрічі, де з рахунком 9:6 перемагає «Гірка Полонка».

Кращі гравці: Юрій Щур - Сергій Грушецький