0

0
:
0

Сумбурний початок гри уже на 2 хв призводить до того, що в пасиві обох команд по одному фолу. Згодом даний сумбур переростає у цікавий та динамічний футзал. Кулястий практично не затримується в центрі майданчика. Часті зміни напрямку атак не дають розслабитись жодному з воротарів. Гравці віддаються наповну, що демонструє бажання повести в рахунку з боку обох команд. Незначна територіальна перевага на боці «Індустріал Веста», але й контратаки «Респекта» тримають у напрузі захист суперника. Така гра триває аж до останньої хвилини тайму, де територіальна перевага та наполегливість нападу «індустріалів» двічі заставляє капітулювати Андрія Ткачука. Тож нічийний тайм під завершення переростає завдяки голам Назара Стасюка та Олега Василюка у перемогу в два м’ячі на користь «Індустріал Веста».

На зустрічних курсах грають команди і у другому таймі. Але більше помиляється «Респект-3». На 19 хв завдяки необачній грі воротаря «Респекта» відзначається Олег Василюк. На 20 хв Назар Стасюк робить рахунок уже 4:0. Кінець другого тайму «індустріали» почуваються на майданчику ще більш впевнено та комфортно, атакують все більше і більше та забивають на різні смаки. Йшла 23 хв, і за Назаром Стасюком уже хет-трик. На 25 хв про свої індивідуальні та бомбардирські здібності нагадує Вахтанг Машава. Обігравши на своєму шляху декілька захисників, нехитрим ударом направляє кулястого повз воротаря у сітку, і на табло уже 6:0. Тож повністю деморалізований «Респект-3» у цій грі лише за 25 секунд до її завершення відзначається голом престижу. Робить це Ярослав Удот, який і встановлює  остаточний рахунок 6:1 на користь новачка турніру.

Кращі гравці: Назар Стасюк - Ярослав Удот