0

0
:
0

Зовсім обезкровленим «Мотор» виходить на поточний матч. Лава запасних у команди пустує. Та це не заважає саме «ремонтникам» нанести потужний удар по воротах суперника уже на 10 секунді гри – воротар «Респекта» виручає. За 25 секунд повторна атака знову за «Мотором» - кулястий летить в «молоко». Команди в подальшому грають на межі власних можливостей. Більше атакує уже «Респект», який стовідсотково міг відзначитись на 6 хв, та свій вихід три в один нападники марнують. А от 7 хв уже приносить успіх для біло-голубих. Протягом двадцяти секунд Олександр Домальчук оформлює дубль. Відчувши помітну втому суперника, який веде гру без замін, до атак «Респекта» підключається навіть воротар. Для відновлення сил на майданчику у «Мотора» лише тайм-аут. Чим команда користається на 11 хв. Але відпочиває і суперник, який завдяки стрімкому проходу Андрія Тучкевича на 12 хв доводить рахунок до 3:0. Перший тайм так і завершується.

Відпочивши, «Мотор» на початку другої половини дещо активізується. Та на 14 хв реалізувати вільний поблизу карного суперника «Мотору» не вдається. Але згодом через помилку Андрія Тучкевича Сергій Грушевський на 15 хв дещо скорочує рахунок. Немов отримавши «друге дихання», «Мотор» продовжує атакувати. Та відзначитись у тій грі бодай ще один раз їм так і не вдається. Завадою цьому стає надійна гра воротаря суперника та контратаки біло-голубих. Уже на 18 хв напад «Респекта» міг збільшити перевагу у грі – удар на себе приймає стійка. А виснажений сьогоднішніми іграми «Мотор» наприкінці зустрічі пропускає ще двічі. На 22 хв свою скарбницю голів поповнює Ярослав Удот. Крапку же у грі та переможний рахунок 6:1 на користь своєї команди на 25 хв встановлює Андрій Ткачук.

Кращі гравці: Сергій Грушевський - Олександр Домальчук