0

0
:
0

Після поразки від Млинова колектив Валерія Міщука був зобов'язаний будь-що перемагати опонента,щоб залишатись в боротьбі за призові місця.Тож вже на 2-ій хвилині Олег Войтюк "гарматним" ударом поклав почин виконанню завдання. Рівно за хвилину відповіли й суперники---таким же "пострілом"забив Дмитро Вахмістров. На 9 хвилині Юрій Бабеляс підловив відскок від воротаря і вже "зелено-чорні"повели у рахунку. Перед сиреною на перерву рівновагу відновив капітан заборольчан Вадим Симонович---2:2.

З поновленням гри лідер Угринова Вахмістров оформив дубль, та невдовзі Сергій Березюк рахунок зрівняв, а Симонович вивів вперед вже 'червоно-синіх" 4:3. "Гойдалки" в рахунку продовжились і надалі,коли захисник номінальних гостей зрізав м'яч у власні ворота. Та саме він, а це Володимир Білоус, реабілітувався за хвилину, вкотре змінивши хід гри.  Потім були ще швидкі два голи від АСК,а підсумок гри підвів той, хто і почав голєву феєрію---ОлегВойтюк. Кінцеві  8:4 на користь АСК Забороль

Кращі гравці:Вадим Симонович і Дмитро Вахмістров