0

0
:
0

Заключна гра турніру мала розставити крапки щодо призових місць у "вишці", оскільки чемпіон визначився напередодні. З-за виграшу з певною різницею, "Олімп" би попадав в призери. Вихованцям  Віктора Воробея було достатньо і нічиєї для "срібла"

Досвідчений Олег Мартин потужним ударом "з носка " відкрив лік голам "олімпійців", а ще за дві хвилини оформив дубль.  Червоно-сині безперервно атакували, але дива в рамці  творив Іван Семенюк. Перший тайм закінчився 2:0. І коли на початку другої половини Олег Мартин відзначився втретє, здавалося що завдання буде виконано. Але... На 22-ій хвилині заборольчани забивають , а на останній крапку на табло ставить все той же Олег Войтюк(3:2).
Перемога з мінімальним рахунком не допомогла досвідченому футзальному колективу Валерія Івахненка зайняти призове місце. А поразки в один м'яч, виявилось достатньо для АСК, щоб фінішувати на другому місці

Кращі гравці: Мартин Олег і Войтюк Олег