6: 0

Щербик/Тучкевич

З перших секунд поєдинку господарки майданчику взяли ініціативу у свої ноги і за перші дві хвилини гри чудові нагоди відзначитись мала Христина Кішта, але чудову реакцію демонстрував голкіпер гостей Микита Ковальчук. А на четвертій хвилині після чудового розіграшу Богдана Невар все таки зуміла реалізувати свій момент, та вивести «синіх» вперед. На досягнутому юні футзалістки не зупинились та продовжували тиснути на ворота суперника і в середині першої половини зустрічі ще зуміли відзначитись двічі: спочатку атаку розпочала Марія Биковська, яка віддала передачу на авторку першого голу, а та в свою чергу віддала гольову на Христину Кішту, яка збільшила перевагу своєї команди до двох голів, а за хвилину знову Марія Биковська пройшла через весь майданчик продемонструвавши свою техніку та віддала передачу на Христину Кішту, але партнерка по команді не зуміла оформити «дубль» пробивши у стійку воріт. На девятій хвилині енергійна Марія Биковська робить чудовий прохід та віддає на Аліну Парфенюк, яка робить рахунок на табло 3:0. Підопічні Вадима Мойсеєва раз-по-раз втікають у атаки завдяки своєму капітану Артему Фесіні, але вразити ворота суперкика їм так і не вдається. Під завісу першого тайму Юлія Ващишина вийшла віч-на-віч з голкіпером гостей, але збільшити рахунок їй так і не вдалось, а свій самий гострий момент відквитати гол мав Дмитро Підгорний, але Вероніка Бубнюк переправила «кулястого» на кутовий. За рахунку 3:0 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась у рівній боротьбі в центрі майданчику, але за декілька хвилин гості розпочали гостро атакувати і мали чудові нагоди скоротити рахунок: спочатку Ілля Тарасюк виконав підступний удар який парирувала голкіпер, а невдовзі Давид Власюк вийшов віч-на-віч, але не зумів вразити ворота, знову бездоганна гра Вероніки Бубнюк. В середині тайму футзалістки з Маневич зуміли зупинити атаки гостей і на двадцять другій хвилині нестримна Марія Биковська збільшує рахунок у зустрічі 4:0. А в кінцівці поєдинку на власний рахунок «дубль» зуміли записати Христина Кішта та Аліна Парфенюк. Впевнена перемога господарок майданчику, які у власний актив записують три залікові бали у турнірну таблицю.

Кращий гравець: Марія Биковська (ДЮСШ Маневичі)