:
10

Горун Валерій Андрійович, Бас Назарій Леонідович, Борошук Олексій Валентинович

Орлов В., Шитов О.

Напружена та силова боротьба тривала протягом усієї гри, кожен гравець з обох команд «рубався» в кожному моменті та за кожен м’яч. Це відобразилось як в кількість фолів так і в кількість попереджень та навіть вилучення.  В першій половині зустрічі круглим більш володіла «Бережанка», а перевагу в забитих навпаки мало «Сахарадо». Володимир Крупнік відкрив рахунок у матчі, а Юрій Вихованець його подвоїв. Однак «Сахарадівці» за три хвилини до закінчення першої половини двобою назбирали п’ять фолів, за що і поплатились адже після наступного порушення з десяти метрової позначки Костянтин Добровольський не зхибив. По перерві на майданчику гра особливо не змінилась. Сергій Примачок який захищав кольори «Сахарадо» влучним ударом закінчив комбінацію колег по команді та цим самим забезпечив гандикап у два пункти. Відповіді чекати довго не довелось все той же Костянтин Добровольський незабаром зробив дубль та зменшив перевагу суперника до мінімуму. Щоб відігратись в «Бережанки» було ще дві хвилини, по футзальним мірка часу вдосталь, однак тепер з їхньої сторони на таблі горіли п’ять позначок фолів. На останній хвилині «Сахарадо все ж пробивало десяти метровий але Олександр Лукашевич не влучив в рамку воріт. Отож 2:3 на користь номінальних гостей.