6: 3

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Сусіди, які замикають турнірну таблицю серед команд вищої ліги, зустрілись цього «доігровочного» дня. Свою перевагу над суперником торпедівці намагаються довести з перших секунд гри. Небезпека біля воріт «Неріса» виникає уже на 44 секунді. Правда для нападника кут обстрілу воріт був досить гострий, і воротар без зайвих зусиль парирує м’яч на кутовий. Гострою атакою на ворота «Торпедо» «Неріс» відповідає на 3 хв, та м’яч блокується захисником. «Торпедо» продовжує атакувати та оголює власні тили. Цим і користається на 5 хв суперник. Перехопивши м’яч у центрі майданчика, Павло Ліщук віддає гольову передачу Максиму Краму, і його команда уже попереду. Довго радіти номінальним господарям не довелось. Уже на 6 хв підопічні Анатолія Мищука голом Олега Демчука зрівнюють рахунок, а на 9 хв Юрій Мельничук виводить торпедівців вперед. Слід зауважити, що не лише номінальні господарі турбували воротаря суперників. Гості відповідали своїми контрвипадами, і за чотири хвилини до завершення першого тайму торпедівці награли уже на п’ять фолів. Це і змушує команду Анатолія Мищука грати більш обережно. Та і за такого перебігу подій господарям вдається тримати гру під своїм контролем. На 10 хв від неминучого голу «Неріс» рятує стійка. А за три секунди до завершення тайму Юрій Мельничук все ж таки схиляє шальки на користь своєї команди до двох м’ячів.

Дві небезпечні атаки правим флангом проводить «Неріс» на початку другого тайму. В обох випадках кулястий летить поруч із стійкою. Згодом атаки «Неріса» наростають ще більше. Обороняються уже торпедівці. Гра набуває більш динамічного та жорсткого характеру. Витримавши натиск суперника, на початку другого тайму «Торпедо» відновлює свою перевагу. Але наражається на 20 хв на швидку контратаку, і Павло Ліщук скорочує рахунок до мінімуму. Йде друга половина другого тайму, а швидкості на майданчику максимальні. На 24 хв та 25 хв суперники обмінюються голами Дмитра Рожка та Олександра Чайковського. За три хвилини до завершення гри уже у «Неріса» 5 голів. А ще через хвилину Дмитро Рожко уже реалізовує дабл-пенальті. Чого не можна сказати про його вихід віч-на-віч з воротарем на 29 хв. Останній був на висоті. Та все ж діставати м’яч з власної сітки воротарю «Неріса» ще один раз довелось. За 39 секунд до кінця гри крапку у матчі ставить Вадим Шутовський. Його команда сьогодні перемагає з рахунком 6:3.

Кращі гравці: Дмитро Рожко – Павло Ліщук