6: 1

З різним настроєм на гру вийшли сьогоднішні суперники. Досить вдалий старт п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату за «Атлетіком» - дві гри, дві перемоги і перша сходинка у турнірній таблиці після двох турів. Суперник же стартував досить невдало. Після двох поразок лише завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів «Луцьктепло» посідає третю сходинку на дні турнірної таблиці. Та незважаючи на полярність, обидві команди розпочали активно. Різниця лише в тому, що активність лучан на 2 хв приносить до їх пасиву уже два фоли. Але реалізація виконання стандартів від футзалістів з Млинова теж бажає кращого. З третьої хвилини уже проглядається територіальна перевага за «Атлетіком». Воротар «тепловиків» все частіше і частіше в роботі. Згодом справжню віртуозну технічну майстерність демонструє Михайло Вітерук. Обігравши по ходу двох захисників, йому вдається ефектно направити м’яч у сітку воріт у протихід воротарю. Відповідь від «Луцьктепла» була незабаром. Провівши декілька контратак, відбиваючи загрозу своїм воротам, номінальні гості практично четвертим ударом у ствір воріт завдяки зусиллям Павла Чикалюка рахунок зрівнюють. Та все ж майстерність футзалістів «Атлетіка» супроти своїх суперників була вищою. Про це свідчить комбінація за участю Олександра Лисенка та Олександра Миронюка. Саме останній на 11 хв знову виводить «Атлетік» вперед. Під завісу першого тайму Олександр Лисенко міг відзначитися ще двічі, проте поперечина та стійка воріт суперника зробити йому це не дозволили.

Перших 5 хвилин від обох команд глядачі спостерігають безгольові розмашисті атаки у другому таймі. Згодом «Атлетік» розпочинає демонструвати домашні заготовки виконання стандартів, що призводить до значного загострення біля чужих воріт. Розхитавши суперника за рахунок таких дій, з 24 хв на різні смаки посипались голи у ворота лучан. На 24 хв Олександру Халику залишилось лише підставити ногу після проходу та прострілу з лівого флангу Вадима Азізова, і рахунок уже 3:1. На 27 хв відзначився асист другого голу Олександр Лисенко. А згодом на 28 хв він же асистував ще двічі Андрію Чабану та Михайлу Вітеруку. Тож після третього туру «Атлетік» закріплюється на вершині турнірки, «Луцьктепло» залишається з нулем.

Кращі гравці: Олександр Лисенко – Павло Чикалюк