:
3

Силюк Григорій Ігорович, Якимчук Юрій Володимирович, Горун Валерій Андрійович

Трофімчук Р., Шитов О.

Команди які в регулярній першості зайняли нижчі місця виросли в порівнянні з тим, якими вони були на початку чемпіонату. «Юність» в черговий раз здобула перемогу над командою «Торчин», але якщо порівняти з минулим матчем, то цього разу не без проблем, що правда круглий опинися в воротах Торчина вже на першій хвилині зустрічі після влучного пострілу Романа Кузави. У першій половині зустрічі «Переспа» зуміла закотити «шкіряного» за лінію воріт суперника ще двічі, тоді як «Торчин» часто атакуючи та завдаючи нещадну кількість ударів, підібрати ключ до воріт голкіпера ,який творив в рамці справжні дива, не зміг. По перерві поєдинок менш видовищним не став оскільки обидва колективи, як свідчить суха статистика матчу обидві команди завдали тридцять ударів по воротах, половину з яких «витащили» кіпери обох команд. Друга половина зустрічі порадувала також трьома забитими м’ячами, але тепер двічі відзначилась команда з Торчина, а саме Юрій Карпінський та Дмитро Купрінов. Отже у підсумку 4:2 на користь «Юності».