:
6

Леончук Олександр Олександрович, Якимчук Юрій Володимирович, Силюк Григорій Ігорович

Трофімчук Р., Шитов О.

Як і у матчі регулярної першості «Фіміам» здобуває перемогу над «Хорлупами»у два м’ячі. З перших хвилин зустрічі «Християнський футбольний клуб» взяв ініціативу у свої руки та тричі розписався у воротах суперника. Спочатку влучним пострілом Сергій Ойович відкрив рахунок у грі, а за хвилину Олександр Потурай та Олександр Терещук не пристойно збільшили перевагу своєї команди до трьох пунктів. Футболісти з Ківерцівського району в першій половині зустрічі «розмочити» рахунок не зуміли.  По перерві гра стала дещо веселіша, більше гольових моментів та ударів у ствір воріт. Таке враження що за колектив «Хорлупи» феє рили  на майданчику лише Віталій Лищук та Ярослав Шморгун які відзначились у воротах суперника дублями , але для перемоги цього було за мало. Під кінець зустрічі глядачі побачили ще не один гол-красень у виконанні команди «Фіміам», а відразу три. Кожен з гравців які відзначились у першому періоді зустрічі  забити ще по одному та зробити дублі. У підсумку 6:4 та вболівальники чекатимуть перемоги від «Фіміаму»  півфіналах стадії плей-офф.