10
12'

Ярмощук Роман Олександрович, Леончук Олександр Олександрович

Трофімчук Р., Зварич Я.

По кількості жовти карток у матчі здавалось що не той вид спорту вибрала команда «Колос». На майданчику увесь час гри тривала безкомпромісна боротьба. Жоден з суперників не збирався програвати, цей поєдинок був принциповий для обох команд Ківерцівського району. З перших хвилин зустрічі на майданчику домінували номінальні господарі команда «Колос-2», що і відобразилось у відразу забитому м’ячі на другій хвилині гри, а через невеликий проміжок часу Олександр Корнійчук подвоїв перевагу своєї команди. Відповіді Прилуцької команди довго чекати не довелось Сергій Шостак вдало закінчив комбінацію своїх колег по команді та скоротив відставання до одного пункта. Після чого гравці «Шігірюма» двічі змарнували удар з десяти метрової позначки, а «Колосята» в свою чергу такими хорошими до суперника не були та довели рахунок у першому періоді до розгромного 5:1. Друга половина зустрічі була вже за «Шігірюмом». Хоча спочатку знову двічі забила команда з Ківерець, Дмитро Гапонюк оформив дубль. Лише тоді проснувся колектив з назвою «Шігірюм» та почав нарешті реалізовувати свої гольові моменти та зумів чотири рази заколотити круглого у ворота «Колоса-2». У підсумку Ківерцівське дербі закінчилось з рахунком 7:5 не на користь команди з села Прилуцьке.