:
4

Скиданюк Сергій Васильович, Леончук Олександр Олександрович,

Трофімчук Р., Зварич Я.

Команда з одно іменною назвою Луцького замку вийшла до півфіналу стадії плей-офф у П’ятій лізі. На своєму шляху вони обіграли аутсайдера регулярної першості команду «ФК Луцьк». Вже на четвертій хвилині матчу Сергій Чоп відкрив рахунок замкнувши комбінацію колег по команді, а юні футболісти з «ФК Луцька» на наступній хвилині зустрічі за допомогою забитого Олександром Хілько зрівняли рахунок.  Таке відчуття що на майданчику феє рив лише один гравець, вище згаданий Сергій Чоп, адже саме він зумів розписався у воротах суперника аж чотири рази. Хоча не зважаючи на здавалось легку гру «Любарт», а саме Олександр Круліковський примудрився отримати два гірчичники від арбітра зустрічі та був змушений додивитись гру колег з трибуни.  На останній хвилині матчу Богдан Кобзар скоротив  відставання своєї команди до трьох, але цього було замало. Отже 5:2 не на користь «ФК Луцьк», але наставник команди Олександр Антонюк  вірить  що систематичні тренування в школі футболу «Волинь» дадуть свої результати та на наступний рік команда дасть «прикурити» багатьом.