0

0
:
0

Коли кубкові матчі зводять між собою клуби з різних ліг, то мотивація команди нижчої за рейтингом, як правило, зашкалює. Це і не дивно – можливість «прибити» більш титулованого суперника, добавити «скальп» сильнішого колективу в свою колекцію трофеїв іноді робить дива. І нехай ще в минулому сезоні обидві команди були в Суперлізі, все ж таки зараз «Кураж»  трохи розгубив свій кураж, втративши декілька провідних гравців. А от «Динамо» не «динамило», зберегло потужність і однозначно було фаворитом цього протистояння, тим більше, що в передсезонному «Ярмарку футзалу» переконливо подолало «Кураж» з рахунком 4:0. Тим не менш кубки ми любимо саме за їх непередбачуваність і за гучні сенсації. Втім, якраз із сенсацією не склалося: Ілля Бакуменко вже на третій хвилині відкрив рахунок, а на четвертій Ігор Блажиєвський закріпив успіх. Декілька непоганих атак горохівчан могли б «повернути у гру» «Кураж», але не цього дня. На перерву довелося йти у ролі наздоганяючих. Початок другого тайму засвідчив: «кіна не буде – електрика закінчилася». І дійсно, два швидкі голи від Олександра Мосіюка та Леоніда Єфремова остаточно зіпсували настрій «росо-нері» і часом здавалося, що гравці «Куражу» більше розмірковують про наступний тур «регулярки», аніж про можливість «видряпати» вихід в одну четверту Кубку Волині. «Динамо» ж вирішило скористатися нагодою і відпрацювати гру з «п’ятим» і слід сказати, небезуспішно: наприкінці матчу голи сипалися як з рогу достатку і ще чотири рази горохівчанам доводилося розпочинати з центру майданчика. Отже далі крокує представник Суперліги «Динамо»

Кращі гравці: Олександр Повідзьон – Олександр Мосіюк