0

0
:
0

Дві суперлігові команди доля жеребу звела уже на стаді\ 1/8 фіналу Кубка Волині. До слова, обидва клуби уже зазнали гіркоти поразки у стартових матчах ювілейного п’ятнадцятого чемпіонату регулярки. Різниця лише в тому, що ковельчани провели уже два матчі, один з яких був переможним, то лучани провели лише один. Тож добре відомі один одному суперники розпочинають досить коректно та обережно, граючи від оборони. Провівши декілька розвідувальних атак, першим до загострення ситуації вдається «Вокар». Тож логічним був і перший фол для номінальних гостей. Розіграш стандарту уже на 2 хв метрів з десяти завдяки відмінній реакції воротаря «Вотранса» завершується кутовим для «Аперкота». Саме це і стало продовженням гольової атаки, де після пробиття по воротах Олександром Портянком м’яч летить в сторону дальньої стійки, на шляху якого опиняється Володимир Хмелярський, який, підставивши ногу, відкриває рахунок. І надалі команди продовжують ретельно готувати атаки на власній половині майданчика. Проглядається певне хвилювання з боку футзалістів обох команд, що зачасту призводить до втрат м’яча заздалегідь до підступів чужих воріт. Винятком такій грі стала комбінація ковельчан на 7 хв, де трьохходівка в один дотик завершується ударом по воротах, після чого м’яч потрапляє в стійку, а першим на добиванні виявився той же Володимир Хмелярський, який і оформлює дубль. 9 хв запам’ятовується організованою контратакою «Вотранса», та після удару нападника з правого крайнього м’яч, облизнувши поперечину, покидає межі майданчика. Тричі розпочинає свої атаки «Вотранс» на 10 хв, які завершуються втратою м’яча заздалегідь до підступу чужого карного. А чергове перехоплення м’яча Петром Морозом завершується вивіреним пасом на Олексія Федчука, який і доводить рахунок до 3:0 на користь своєї команди. Щойно розпочавши з центра, миттєву атаку уже проводить «Вотранс», де Святослав Біскуб скорочує розрив до двох м’ячів. Останні дві хвилини першого тайму ковельчани практично грають на збереження рахунку, і це їм вдається.

Другу половину гри «Вотранс» розпочинає дещо активніше – перші три хвилини «Вокар» обороняється. На 16 хв Віталій Романчук навіть награє на «гірчичник». В подальшому на майданчику точиться справжня кубкова боротьба. Щоправда в обороні обидва клуби грають досить обережно та сконцентровано. А одна з небагатьох атак ковельчан на 21 хв завершується уже дублем Олексія Федчука. З цієї хвилини підопічні Юрія Волошина до своїх атак залучають п’ять польових гравців. Та щільна і рухлива оборона «Аперкота» не дозволяє лучанам по справжньому створити бодай гольовий момент аж до останньої хвилини, де на її початку Андрій Лукашук, відводячи загрозу власним воротам, відзначається автоголом і знову скорочує рахунок у грі до двох м’ячів. На більше жодна з команд у справжньому кубковому двобої не спромоглась. Перемігши 4:2, ковельчани крокують до ¼ фіналу Кубка Волині. Лучани з дистанції сходять.

Кращі гравці: Михайло Запорожець – Олексій Федчук