1/8 фіналу

Кубок Прогресу, Військовий Ліцей,майданчик №2
4: 0

На кубкову гру Микола Маціюк - менеджер команди «Новатор Смолява» зумів зібрати практично усіх хлопців із заявки на сезон, що в кінцевому результаті і дало свої плоди. Зробивши висновки із попередніх невдалих ігор підопічні Миколи будь що прагнули поїхати додому в гарному настрої. Створюючи тиск та небезпеку біля воріт «пекарів» горохів чани впевнено крок за кроком наближались до забитого голу. Правильно зігравши свої ролі в черговій багатоходівці дали змогу гравцям «Новатора» вийти вперед,  покотивши «кулястого» повз голкіпера - відзначився Ігор Кремельський. Лич Назар – лідер молодої «теремнівської банди» частенько старався в одиночку загрожувати воротам суперника, що відверто кажучи в нього і виходило, але підстав для суму не давав Віталій Калюга – голкіпер «чорних». Розігравши аут здавалось в безпечній відстані від воріт, а здавалось це лише гравцям «Теремно Хліб-2», але ж ніяк не Павлу Бойко – універсал «Новатора», котрий підступно пробив «пиром» та шокував не лише суперників, а й своїх колег 2:0. Довести  рахунок до розгромного, також вийшло по незвичайному. «Виносячи» м’яч з власної штрафної голкіпер смолявської команди ледь «не закинув за комірець» своєму колезі по цеху та влучив у поперечку, але першим на підборі м’яча був Віталій Демчук та збільшив гандикап до трьох м’ячів. Після перерви задоволені результатом горохівчани  дещо знизили вимоги до себе та віддали ініціативу супернику перейшли в глуху оборону. Майстерність та відмінну реакцію демонстрував голкіпер «новаторів», про що свідчить статистика – 10 сейвів протягом другого періоду гри та звання MVP матчу. Результативна «контра» вдалась підопічним Миколи Мацюка під завісу матчу, яку завершив Віталій Демчук ударом п’ятою в порожні ворота, чим поставив «крапку» в даному матчі. Впевнена перемога ФК «Новатор Смолява» та очікування жеребу і  наступного суперника в чвертьфінальній стадії Кубка Прогресу в ювілейному сезоні.

Кращі гравці: Калюга Віталій  – Лич Назар