1: 0

Ярмольська

У 9-му турі Суперліги U-11 на майданчику СК ВНУ розпочалося щось цікавеньке. Обидві команди були тепло зустріті публікою, що обіцяло нам гучну підтримку протягом матчу.

Уже на першій хвилині гри "ДЮСШ2" отримали жовту картку за неуважність воротаря, який зловив м'яч поза своєї зони. Перший тайм був сповна фолів для ''ДЮСШ2'', та це не допомогло їхнім суперникам змінити рахунок.

19 хвилина матчу стала святковою для лучан, бо завдяки Св'ятозару Максимчуку вони отримали свій перший гол. А от 20 хв стає святом вже для суперників, яким з допомогою Дениса Постовалова вдалося зрівняти рахунок. Та недовго тривало щастя костопільчан, бо Св'ятозар забив ще один м'яч змінивши рахунок на 2:1. Щоб не засмучувати шанувальників вихованець "Костополю" Артем Середа зрівнює рахунок, а пізніше взагалі повертає його на користь своєї команди, закінчуючи матч з рахунком 2:3.