3: 1

Школьний/Голоскоков

Будній день Дитячої футзальної ліги Волині в Суперлізі вікової групи U-13 перетворився у справжнє свято «хрестоносців», котрі представлені у дивізіоні відразу чотирма колективами. Проте не лише школою ФК «Волинь» представлена нинішня першість. В суперниках за луцьким дербі у команди «Волинь11» цього разу була ДЮСШ№2, яка протягом сезону через хвороби своїх виконавців зіграла лише два поєдинки, не набравши в них жодного залікового балу.

Не склалося в ДЮСШ №2 і цього разу. Хоча на 6-й хвилині стараннями Дмитра Ярошука рахунок у луцькому дербі було відкрито. За рівної гри «Волинь» завдяки голу Тараса Огребчука зуміла відігратися лише за півтори хвилини до перерви – 1:1.

В дебюті другого тайму влучний постріл Владислава Петрова на крок наблизив господарів майданчика да перемоги. А 23 хвилина виявилася фатальною для ДЮСШ №2, адже автогол став останнім взяттям воріт гостей, котрі так і не змогли здобути перші залікові бали в сезоні 2022/2023.