:
8

Попко Максим Вікторович, Клімук Юрій Васильович, Бугайчук Сергій Анатолійович

Трофімчук Р., Голоскоков С.

Команда «Сахарадо» з перших хвилин гри вирішила виправити ситуацію у боротьбі за право грати у фіналі плей-офф Четвертої ліги. Микола Жук на почтку 2-ї хвилини спробував «помститися» за попередні – 2:3 у першому матчі. Але вже на 4-й хвилині Роман Бойко з «Юності» встиг оформити дубль.

Такий перебіг подій аж ніяк не влаштовував «червоних» та особисто забивного Миколу Жука, який відповів опонентам на 9-й хвилині власним дублем. За бойових 2:2 команди пішли на відпочинок.

А другий тайм пройшов під знаком «фолової» боротьби, в якій більш успішними із знаком «-» виявилися лучани, котрі на п’ять порушень суперника відповіли аж вісьма фолами. Цей факт по суті став визначальним, адже дві спроби з трьох при виконанні дабл-пенальті були вдалими для гравців «Юності». Голи з 10-ти метрової позначки стали проїзним квитком до фіналу саме для підопічних Сергія Вишневського.