1: 4

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Лідер та аутсайдер зустрілись у звітному шостому турі п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату волинського футзал серед команд Вищої ліги. Як і передбачалось, «будівельники» розпочинають атаками. Та перша ж комбінація від «ЛСТМ» завершується перехопленням м’яча і миттєвим фолом у пасиві «будівельників». Загалом за перші п’ять хвилин «Неріс» до воріт суперників наближається вкрай рідко та лише один раз наносить нескладний для кіпера удар по воротах. Гра переважно проходить на половині майданчика номінальних господарів. «Луцьксантехмонтаж №536» переконливо домінує та різноманітно комбінує. Проте гол Тарас Кабанов забиває лише на 6 хв. Мабуть, несподіванкою за такої гри для глядачів і обох команд стала 8 хв. Саме тоді «Нерісу» вдається організувати свою непогану комбінацію, яка завершується взяттям воріт – відзначається Михайло Зданевич. Окрилені успіхом, «авангардівці» побігли вперед. І сумбур біля воріт «ЛСТМ» ледь не завершується взяттям воріт. Лише впевнена гра кіпера «будівельників» не дозволяє супернику вийти вперед. В подальшому практично за беззаперечної переваги «будівельники» примудрились у першому таймі забити забити лише два голи, де на 15 хв відзначився Віктор Сущ. А до свого пасиву «ЛСТМ» записав аж чотири фоли.

Не міняється малюнок гри і у другому таймі. Лідер чемпіонату безперервно атакує – аутсайдер докладає максимум зусиль для збереження рахунку. І це їм вдається аж до останньої хвилини. А загалом другий тайм запам’ятався не надто виразними комбінаціями від «ЛСТМ» та поодинокими контрвипадами «Неріса». Щоправда, на 22 хв ворота «Неріса» рятує поперечина, а на 28 хв удар від «Неріса» ліквідовує воротар. І все ж завдяки майстерності Тараса Кабанова у другому таймі номінальні гості відзначаються ще двічі. Результативною для нападника стала 30 хв. Спочатку завдяки індивідуальним діям Тарас робить рахунок 3:1, а згодом за 33 секунди до завершення гри заробляє пенальті, котрий сам і реалізовує, встановивши остаточний рахунок 4:1 на користь своєї команди. «Луцьксантехмонтаж №536» закріплює свою позицію на вершині турнірки, «Неріс» зазнає шостої поразки поспіль.

Кращі гравці: Михайло Зданевич – Тарас Кабанов