9: 1

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Гравцям авіазаводу в цьому сезоні ще не довелося скуштувати смаку перемоги, а тому були сподівання, що новий рік дасть нові досягнення. Не можна сказати, що «мотористи» демонструють слабу гру: жодний матч не завершався «всуху» і свої голи, футзалісти з вулиці Ківерцівської, забивали в кожній зустрічі. Ветерани зі Струмівки в свою чергу показали себе міцними середняками третьої ліги і були налаштовані брати три залікових бали, щоб піднятися ближче до нагородних позицій у турнірній таблиці. Саме «ветерани» відразу взяли гру під контроль і перший гол виконав Дмитро Поліщук у фірмовому струмівському стилі, підставивши ногу в карному після передачі верхом. Приблизно аналогічні голи виконали і його колеги по клубу Ілля Януль та Олександр Анцибор. Комфортний запас м‘ячів дозволяв «ветеранам» грати без напруження і невдовзі Ілля Януль оформив дубль. А наприкінці першого тайму зусиллями Михайла Стаднійчука інтрига матчу була взагалі похована: відіграти 0:5 видавалося нереальним завданням для «авіазаводу». Щоправда за хвилину до перерви команди обмінялися голами: Дмитро Парфенюк добавив м‘яч у скарбничку «ветеранів», а Вадим Приємський «розмочив» рахунок, підтримавши традицію «Мотора» хоч і не вигравати, проте забивати в кожному матчі. Після перепочинку картина матчу не надто змінилася: повна домінація «Ветерану». Три хвилини чистого часу знадобилося Дмитру Парфенюку, щоб оформити дубль і збільшити гандикап до шести м‘ячів. В підсумку дев‘ять забитих м‘ячів від «Ветерану» дозволили струмівчанам піднятися у турнірній таблиці з претензією на п‘єдестал пошани.

Кращі гравці: Дмитро Томащук – Сергій Грушецький