5: 2

Бродовський/Ройко

З самого початку гри під дахом СК ВНУ команди дивують своєю активністю. Юнаки дуже жваво почали гру, та й не дарма, бо вже на четвертій хвилині ця жвавість виправдала себе. Вихованцю «ДЮСШ2» Дмитру Древльову вдалося уникнути суперників та забити гол. За мить те ж зробив вже суперник Дмитра, Данило Вєтров, а товариш Данила, Віталій Басюк, перегнав «ДЮСШ2» та своїм голом «намалював» двійку на користь «костопільчан».

Гра і справді була супер енергійною, і не лише завдяки командам, але й через підтримку вболівальників, які створювали особливу атмосферу. На двадцять шостій хвилині вихованцям «Костополю» вдалося наздогнати своє щастя й Данило Вєтров відправив м’яч у ворота суперника. Та ж хвилина гри показала нам, що хлопці свого щастя відпускати не хочуть, бо Владислав Костюк продовжив низку голів. В останнє «ДЮСШ2» вдалося потішити Дмитру Древалю, який мало не з фінальною сиреною забив другий м’яч, який, нажаль, аж ніяк не врятував команду від програшу з ніщівним рахунком 5:2.