2: 3

Осипчук /Ройко

Сутінки, які накрили зал СК ВНУ, принесли з собою цікаву та напружену гру. Це можна було зрозуміти по жіночці на передній трибуні. Білявка вперше за день відірвалася від своєї книги, щоб подивитися що коїться на полі. Першим переломним, для Ікви, моментом стає Денис Оліферчук. На восьмій хвилині хлопець забив гол. Дії Дениса повторив і Ілля Ілючок. Здається, на п’ятнадцятій хвилині гри любителька книжок обрала свого фаворита, адже разом із шанувальниками, які раділи голу Дениса Оліферчука, викрикувала: «Зоря, вперед». Поговоримо про «Ікву». У першому таймі вдача посміхнулася їм лише раз і Артему Кошілю вдалося пробити захист «Зорі».

Другий тайм не був сповненим цікавинок, тож наша гостя знову поринула у книжковий світ. Витягнути її звідти вдалося лише криками тренера «зіркової» команди, який бідкався, що юнаки пропустили вихованця «Ікви» до своїх воріт, ну а той, в свою чергу, забив гол. На такій емоційний ноті і з рахунком 2:3 на користь «зірочок» й закінчився цей матч Суперліги у категорії ю-13.