3: 4

Журибіда Віктор/Онищук Юрій

Звітна зустріч 1/4 плей-офф за звання абсолютного чемпіона Вищої ліги між командами «Akcent» та «Динамо-2» була багатою на події. В регулярній першості підопічні Олександра Антонюка впевнено переграли опонентів з рахунок 5:1, на що динамівці затаїли образу та прагнули реваншу. В підсумку в таблиці «регулярки» колективи стали сусідами по «турнірці», четверте і п’яте місця відповідно, набрали однакову кількість залікових балів – 12 та примудрились набрати і однакову різницю у графі «забиті-пропущені» мінус три (-3) м’ячі. Ось ці команди-близнюки сьогодні будуть показувати хто з них більш гідний бути у наступній стадії плей-офф. Матч розпочався з обережного футзалу, ніхто не став форсувати події. Наголос команди робили на те, щоб в першу чергу «не привезти» гол у власні ворота.  В середині першого тайму динамівці провели розкішну атаку, яка завершилась взяттям воріт. «Закідушку» від капітана «дублерів» першим дотиком прийняв, а другим не підводячи голову переправив у ворота Владислав Мозоль, чим дав відлік забитим голам у сьогоднішній грі. «Акцентовані» продовжували намагання грати першим номер, що особливих девидентів в першому таймі не принесло. Стрімка контра від динамівців в чергове стала результативною. На відскоку пильно зіграв Ігор Шевельов, який опинився в потрібному місці і в потрібний час, приборкавши «шкіряного» завдав невідпорного удару з межі штрафного майданчика, чим подвоїв перевагу свого колективу. Після перерви команди стали грати у більш агресивніший футзал. На старті другої  половини зустрічі після незграбного видалення одного з гравців біло-синіх, досвідчений Юрій Фібіч прямим ударом з штрафного скоротив відставання у рахунку. На  це у Ігоря Шевельова були інші аргументи, який знову збільшив гандикап у рахунку, потужним і поставленим ударом після розіграшу аута. Представники мережі градус-маркету, вибачте за тавтологію, збільшили градус протистояння. Відновити інтригу вдалось Назару Серському, він скористався помилкою голкіпера, який відбив «кулястого» перед собою і Назар з близької відстані перевів м’яч у ворота. Чергова атака червоно-чорних завершилась курйозним голом Андрія Янка і в підсумку рівним рахунком. Відчувши що можуть дотиснути «акцентовані» припустились фатальної помилки та після обрізки за 20 секунд! отримали потужний удар від Володимира Чайки з гострого кута, який поцілив у ближній кут та встановив кінцевий результат матчу. Перемога динамівців у першому матчі нічого ще не гарантує їм, адже в матчі-відповіді буде гаряче.

Кращі гравці: Янко Андрій – Шевельов Ігор