Гра


1: 3

Удари по воротах:

0
:
0

Удари у рамку воріт:

0
:
0

Сейви:

0
:
0

Фоли:

0
:
0

Мищук Анатолій Богданович, Заяць Олексій Володимирович, Хомич Анатолій Анатолійовичhttps://vk.com/album-30257847_243464650

Хронометрист / Делегат:

Онищук Ю., Притулюк Д.
Про гру:

Після перемоги у першому поєдинку гравці «Забіяки» явно були зацікавлені у забезпеченні перемоги у Четвертій лізі недільним поєдинком. У першому таймі протистояння саме вони виглядали якось гостріше та практичніше за своїх суперників з млинівської «Юності». Голкіперу «жовто-синіх» чимало разів доводилося вступати у гру після ударів Ігоря Блажиєвського та Дмитра Стояновича, і до перерви рахунок на табло так і не змінився. Однак уже на початку другого тайму «біло-червоні» таки святкували взяття воріт: контратаку влучним ударом завершив Василь Власюк.

Діватися було нікуди, і підопічні Сергія Вишневського пішли атакувати. І у грі на зустрічних курсах вони таки зуміли зрівняти рахунок за дві хвилини до фінальної сирени: комбінацію своєї команди вдало замкнув Павло Ліщук. Однак далі слово було за досвідченим Ігорем Блажиєвським. Спочатку потужним ударом він потряс хрестовину воріт «Юності», а уже в наступній атаці у боротьбі із захисником все-таки заштовхнув м’яч у «рамку». За час, що залишився, «жовто-сині» «напрацювали» лише на вилучення свого голкіпера, а гравці «Забіяки» грамотно потягнули час та за три секунди до кінця гри зусиллями Дмитра Стояновича забезпечили собі заслужене звання Абсолютного чемпіона Четвертої ліги.