1: 4

Журибіда Віктор/Онищук Юрій

За підсумком першого протистояння «БусМаркет» зробив усе для проходу в наступний раунд плей-офф. Оскільки вони спеціалізуються на реалізації автозапчастин, то саме на запчастини і розібрали ФК «Стир» здолавши їх із рахунком 8:0. Обидва колективи розуміли, що при такому гандикапу «автомобілістів», потрібно грати  у власне задоволення та що долю двоматчевих протистоянь уже вирішено. Перший гольовий момент виник за 30 секунд після стартового свистка головного арбітру матчу. Роман Дмоховський швидше всіх зорієнтувався в штрафному суперника і після пострілу Тараса Шпака, відкриває рахунок у зустрічі збільшуючи гольовий заділ команди. Далі гра проходила в середньому темпі, час спливав та особливо ніхто нікуди не поспішав. Заробивши штрафний удар на межі карного майданчика Сергій Цимбалюк на досвіді показав молодшим колегам, як потрібно реалізовувати свої моменти та прямим ударом «з носка» повз стінку ввігнав «шкіряного» в сітку воріт. На  останніх спливаючих секундах першого тайму Руслан Ракубовчук прицільним ударом завершив контрвипад відновивши перевагу «БусМаркету». Друга половина зустрічі проходила у тому ж ключі, неквапливий та головне нетравматичний футзал. «Кулястим» володіли з переміним успіхом. Під кінець гри не велика лавка запасних гостей із мальовничої Рівненщини дала про себе знати. Перехопивши ініціативу шквал атак посипався на ворота «Стиру». Довести рахунок до розгромного «автомобілісти» зуміли зусиллями капітана Володимира Крупніка та Сергія Богданенка. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу «БусМаркету» в цьому матчі і загалом у чвертьфінальному протистоянні. Гостям дякуємо за сезон, а ми з нетерпінням чекатимемо півфінальних баталій.

Кращі гравці: Цимбалюк Сергій – Федончук Дмитро