:
6

Гарасимків Василь Васильович, Бас Назарій Леонідович, Хомич Олена Григорівна

Онищук Ю.,

У другому поєдинку фіналу Другої ліги команди розпочали гру без розкачки. Уже на першій хвилині гри гравці «Атлетика» показали усю серйозність своїх намірів реваншуватися за суботню поразку: голом відзначився Андрій Ванічик. Втім, «динамівцям» до такої ситуації довго призвичаюватися не довелося: після багатоходової комбінації Володимир Журибіда вирівняв рахунок на табло. За рівної гри саме переможці «регулярки» виглядали гостріше, аніж їх суперники, однак Андрій Бойко та Олександр Давидов свої шанси не реалізували.

Розплата за невикористані можливості для «Динамо» прийшла у середині другого тайму. «Біло-червоні» двічі класно виходили у контратаки, які влучними ударами завершували Павло Бебко та Максим Конон. Рятувати ситуацію «динамівці» кинулися у п’ять польових, однак замість «камбеку» отримали лише гол Андрія Ванічика після обрізки на чужій половині майданчика. 4:1 – і серія одна з двох, які переходять до третього матчу.