4: 2

Джафарова Олександра/Онищук Юрій

У першому матчі на стадії півфіналу у Вищій лізі за звання абсолютного чемпіона зустрілись «ЛСТМ» та «Динамо-2». Свій тернистий шлях команди здобували у справжній боротьбі. У несамовитій рубці «монтажники» за підсумками двох матчів здолали «КроШу» (5:3). Динамівці встояли перед неймовірним «пресом» «Akcent(у)» (3:2). Варто відмітити гольову феєрію між сьогоднішніми півфіналістами у регулярці, де з рахунком 5:3 перемогу святкували «ЛСТМ». А сьогодні динамівці мають чудовий шанс для реваншу, а в свою чергу «монтажники» підтвердити своє реноме лідера «вишки». Як тільки стартовий свисток пролунав, Михайло Зайчук – гравець «ЛСТМ», гарматним ударом перевірив на пильність голкіпера опонентів та дав зрозуміти що подібне буде повторюватись частенько. На що динамівці мали гідну відповідь та зусиллями Ігоря Шевельова вже на 30 секунді зустрічі повели у рахунку. Після вкидання від воріт Олег Ворон – голкіпер «Динамо-2», закинув точнісінько в ноги Ігорю, який в свою чергу зумів розвернутись і оманливими рухами приспавши пильність опікуна результативно пробив по воротам 1:0. При тотальному контролю м’яча і територіальній перевазі «монтажників» захист суперників діяв злагоджено, наче годинниковий механізм. Іноді годинник давав збій, але в тилу впевнено грав кіпер. Небезпечний штрафний удар поблизу карного майданчика Михайло Зайчук вирішив виконати прямим ударом, але кілька сантиметрів бракувало для щастя і «селект» влучає у поперечку та вилітає в поле. Гострота наростала і за одну хвилинку підопічні Ігоря Чорнухи зуміли перевернути все з ніг на голову, а дійство відбувалось на 11 хвилині зустрічі. В наступній же атаці, після небезпечного штрафного удару, широко «катаючи» м’яч  «ЛСТМ»  розтягнув оборону і досвідчений Роман Філь знайшов шпаринку та прицільно пробив у нижній кут воріт і зрівняв рахунок 1:1. І тут «посипалось». Тільки розвівши м’яч біло-сині відразу його втрачають і той таки Михайло Зайчук потужним ударом по центру воріт не залишає шансів голкіперу та виводить свій колектив вперед 2:1. Відчувши кров, «монтажники» взялись добивати суперника, фактично вирішивши долю матчу за 4 хвилини. На тій же злощасній для динамівців 11 хвилині прикрий зріз  у власні ворота збільшує гандикап для «монтажників» 3:1. Не змігши  оговтатись від цих подій, під завісу першої половини гри Віктор Сущ у слаломному проході викочує «снаряд» на порожні ворота Ігорю Махнюку, якому не залишилось нічого, окрім того щоб спокійно закотити його у сітку воріт 4:1. Другий тайм був не менш «гарячим», але не таким забивним. Команди проводили гострі атаки, але пильна гра обох голкіперів не давала приводу для радості опоненту. Ініціатива переходила від одних до других, на довго не затримувалась ні в кого. В атаці яка не віщувала нічого загрозливого, не без допомоги суперників і везіння «дублери» скорочують відставання у рахунку, відзначився Владислав Мозоль 4:2. На більше колективи сьогодні не спромоглись і можна «провангувати», що саме цікаве нас чекає у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Зайчук Михайло – Бандура Іван