10 тур U-11 Суперліга

Дитяча футзальна ліга Волині, Військовий Ліцей,майданчик №1
1: 1

Осипчук /Ройко

На полі, в першу чергу, варто відмітити п'ятнадцятий номер "Маневич". Марію Биковську було важко не помітити на полі. Вона грамотно зберігала м'ячі і обходила суперників.

Відкрити рахунок вдалося Олександру Сичу. На тринадцятій хвилині хлопець відправив м'яч у ворота "Маневич".

Тетяна Єфімчук запам'яталася тим, що виходила у поле сам на сам із суперниками, думаю, це неправильна тактика, адже це не надто ефективно.

У другому таймі в "Зорі" була гарна можливість забити. Максим Лукащик вивів Віктора Мазурця на "вбивчу" позицію, але останній втратив нагоду і не забив.

На двадцять третій хвилині Богдан Лозицький отримав жовту картку за порушення чисельної кількості.

Тридцята хвилина принесла "Маневичам" гол. Так команди завершили матч з рахунком 1:1. "Кращими гравцями" визначили Марію Биковську - вихованку "Маневич" та Максима Лукащика – суперника Марії.