2 тур U-13 Суперліга

Дитяча футзальна ліга Волині, Військовий Ліцей,майданчик №1
5: 1

Шульгач/Ройко

Перша хвилина тайму - перший гол. Макар Репета користуючись нагодою, блискавично й з точністю пробив у ворота "червоних". На шостій хвилині Денис Махнюк, вихованець "Волині 11" трішки заплутавшись забиває автогол. Макар Репета поспішає виправити це нещастя і відправляє м'яч у потрібні ворота.

Дві хвилини до завершення тайму і Макар забиває третій гол для "Волині 10”. Отож, першу половину матчу завершили з рахунком 3:1 на користь "білих".

Неприємна прикрість, а може й цілеспрямована дія. Вихованець "Волині 10" з неабиякою силою штовхнув "червоного". За це команда пробивала "вільний удар", який не увінчався голом.

Другий тайм. "Волинь 10" знову показують свою перевагу над суперниками. Цього разу забити вдалося Даниїлу Бухарову.