14 тур U-11 Суперліга

Дитяча футзальна ліга Волині, Військовий Ліцей,майданчик №1
5: 3

Гащин/Ройко

Цей матч грає неабияку роль для обох команд. Боротьба за друге місце турнірної таблиці. Що ж, буде цікаво.

Відкрити рахунок вдалося вихованцю "ДЮСШ №2". Св'ятозар Максимчук скориставшись моментом неочікуваності забив перший гол. Натомість одному м'ячу у воротах "синіх" вони забили аж три у ворота "жовтих". Спочатку полетіло два м'ячі від Христини Кішти, а вже третій добила Тетяна Єфімчук, та вже за мить хід гри повністю перевернувся. Забивати почав вихованець "ДЮСШ №2" Св'ятозар Максимчук. До речі, це вже третій гол хлопця за перший тайм.

Отож команди йшли стопа в стопу й дихали один одному у потилицю.

З початком другого тайму не можна замовчати величезний вклад голкіпера "Маневич" у гру. Вероніка Бубнюк безліч разів продемонструвала сейви високого рівня.

На двадцять п'ятій хвилині матчу Св'ятозар забиває свій четвертий гол. Очевидно, хлопець не піде з поля без статуетки "Кращого гравця".

Дебютною, для Всеволода Рижика, хвилиною стала двадцять сьома. Саме в цей час хлопець забив свій перший гол у цьому матчі.

Статуетку забирає Св'ятозар, а гра завершується з рахунком 5:3 на користь "ДЮСШ №2".