:
6

Скиданюк Сергій Васильович, Мищук Анатолій Богданович, Борошук Олексій Валентинович

Онищук Ю.,

З тим рівнем футзалу, який протягом сезону демонструє друга «Надія», саме вона була фаворитом протистояння проти «Волиньагротеха». Для лучан, у свою чергу, півфінал Кубка був можливістю прикрасити не зовсім вдалий сезон. Сам хід поєдинку був передбачуваним: контроль м’яча від підопічних Віктора Ревка та організована гра з боку «агротехівців». За такої ситуації не варто було чекати великої кількості гольових моментів, тож протягом довгого часу команди створили по одній суперможливості, однак після ударів Сергія Кольцуна та Романа Кузьмича воротарів виручали стійки воріт. А далі, як часто буває у матчах обох «Надій», їм допоміг випадок: простріл на Андрія Драгалюка невдало зрізав у власні ворота капітан лучан Вадим Вознюк. Що ж, тепер можна констатувати, що це аж ніяк не збіг обставин – аж надто часто вивірені комбінації команд Віктора Ревка змушують суперників рятувати свою «рамку» усіма силами. Цього разу вийшло не зовсім вдало…

У другому таймі протистояння гравці «Надії-2» не поспішали вмикати тотальний контроль м’яча п’ятьма польовими і навіть дали супернику можливість організувати відчутний тиск на власні ворота. І така ініціатива «Волиньагротеха» знайшла логічне продовження: Роман Кузьмич відправив у відрив Владислава Гаврилюка, і хоча дуель у того кіпер «надійних» Назар Русецький виграв, на добиванні вчасно опинився Роман Іваницький – 1:1. Останні п’ять хвилин гри команда з Локачинського району безвилазно провисіла на протилежній половині майданчика, однак створила лише дві значущі гольові можливості, які не реалізували Сергій Кольцун та Віталій Ковальчук. Втім, грамотно витримавши до серії пенальті, «агротехівці» вельми невдало її розпочали: не зовсім впевнений удар Вадима Вознюка взяв Назар Русецький. Після цього команди у виконанні шестиметрових більше не помилялися, а відтак вихід до фіналу Кубка святкували саме номінальні господарі поєдинку.