0: 1

Котельчук

Команди із середньої частини турнірної таблиці Суперліги U-13 ДФЛВ сезону 2022/2023 «Зоря» з Рівненського району та володимирський «Ладомир» на звітну зустріч виходили без додаткових мотивацій, аби гарною грою завершити ювілейний чемпіонат Волині.

Довгий час на майданчику СК ВНУ тривала рівна боротьба з однаковими шансами на успіх. Але перша гольова подія сталася  лише на  8-й хвилині. Як і в драматичному протистоянні з чемпіонським клубом Костопіль, шансом для взяття воріт при розіграші штрафного вдруге за суботу скористалася Вікторія Савкіна. Всі спроби суперників змінити мінімальний рахунок наражалися на впевнену гру голкіперів та захисту, котрі не дозволили селекту перетнути лінію воріт. Рахунок 0:1 став підсумком першої половини гри.

Протягом другого тайму рахунок так і не змінився. Захист обох команд перегравав атаку