:
7

Бабич Олександр Сергійович, Попко Максим Вікторович, Літвінчук Леонід Васильович

Онищук Ю., Голоскоков С.

В першому півфіналі Кубка Прогресу зійшлися представники Ківерцівського району та міста Ковеля. ФК «Олика» та «Козаки» прибули на гру не в повних складах, але від цього не постраждали не швидкість і не якість. Гра дивилася. Боротьба на кожному метрі майданчика та небезпечні удари по воротах тримали глядачів у напрузі всі 26 хвилин чистого часу.

Волинський «залізничник» Богдан Затериха на 9-й хвилині «розмочив» рахунок і встановив протокольний результат першої половини – 0:1.

По перерві «Олика» спробувала швидко відігратися, але в підсумку пропустила ще раз. І як часто буває у футзалі переломним виявився третій гол у виконанні ковельчанина Михайла Кисельова. «Зелені» явно «зламалися» і за хвилину «Олика» розпочала з центру майданчику в четвертий раз.

За кілька хвилин до фінальної сирени лідер господарів Олег Шахраюк вдів на себе манішку і повів партнерів по команді в останній наступ. Проте «Козаки» стояли стіною і переможний результат відстояли.