Кубок Луцька, Центральний майданчик
3: 0
0

Онищук Ю./Корпош Р.

Перший кубковий поєдинок цього вечора відкривали команди, котрі вже відіграли перший тур чемпіонату саме між собою. У першому поєдинку вестсайдівці зуміли нав’язати достойну боротьбу та змусили добряче понервувати суперника. Мабуть, саме тому «Теремно Хліб» кинувся в бій із перших хвилин поєдинку: постійні атаки, підбори, удари… але із усіма негараздами біля власних воріт справлявся Сергій Черняхівський. «West Side» у свою чергу добряче огризався своїми контратаками, але цього вечора біло-червоним не вистачало завершального удару. Коли перший тайм уже близився до завершення, захисники у котрий раз дозволили Івану Радьку пробити, і як на зло, підступний круглий зумів прослизнути голкіперу поміж ніг – 1:0.

Із стартом другої половини матчу знову активно включилися теремнівці і вже на 14-й хвилині Назар Лич збільшив перевагу своїх. На відміну від першого матчу, у команди із шостої ліги нічого не вдалося реалізувати біля чужих воріт. Теремнівці ж спокійно довели матч до перемоги із комфортними 3:0 на табло. Перший півфіналіст Кубку Луцька досить легко пройшов свого суперника та вмостився спостерігати за суперниками… а дивитися, як виявилося, було на що…