:
1

Твердяк Микола/Попко Максим/Журибіда Віктор

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

У першому матчі «Ветеран» мінімально поступився однойменному клубу з Ківерець, суперник же зіграв унічию 2:2 з футзалістами з Мильська. Тож боротьбу за позиції у звітному матчі команди розпочали з його перших секунд. Намагаючись заволодіти ініціативою, ратнівчани, активно переміщаючись по майданчику, змусили суперника грубо сфолити уже на 2 хв, гірчичник у пасиві Сергія Войтовича. Та, як згодом виявилось, це був єдиний фол з боку обох команд у першому таймі. Більше того, активно захищаючись,  саме господарі на 2 хв нанесли перший удар по воротах суперника. Через хвилину «Рать» відповіла цим же, та на вершині власного карного автор першого фолу взяв удар на себе і майже з центра майданчика атакував чужі ворота. Кіпер гостей загрозу надійно ліквідував. І все ж поступово ініціатива переходила до «Раті». Їх атаки були більш різноманітними та наполегливими. А до взяття воріт справа дійшла уже на 4 хв. Рахунок у матчі відкрив Вадим Будянський. Не витримуючи темпу, завданого ратнівчанами, «Ветеран» уже на 6 хв скористався тайм-аутом. Та одразу після перепочинку Андрій Андрощук рахунок подвоїв. Дещо скоротити рахунок на 11 хв шанс втратив Юрій Мосьпак, пробивши з вигідної позиції повз ворота. А остання хвилина першого тайму знову стала результативною для «Раті». На її початку відзначився Владислав Січковський, а за три секунди до завершення тайму дубль на рахунку Андрія Андрощука.

Початок другого тайму запам’ятався втратою нереалізованих моментів переможцями першої половини. І як результат цього – гол престижу у виконанні Іллі Януля. Та територіальна перевага за номінальними гостями проглядалась і у другій половині гри. На 18 хв Юрій Химчук знову довів перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів. Скористався тайм-аутом на 21 хв «Ветеран» і у другому таймі. Після чого темп матчу дещо знизився. А до його завершення м’яч все ж таки ще один раз побував у сітці воріт «Ветерана». Крапку у розгромному рахунку поставив Владислав Січковський за 3 хвилини до завершення гри. Загалом і другий тайм пройшов досить коректно. Лише по одному фолу команди записали до свого пасиву. Тож «Рать» перемагає 1:6 і з чотирма очками після другого туру закріплюється у верхній частині турнірки.

Найкращий гравець матчу: Андрій Андрощук (Рать)