1 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
22: 43

Трофімчук Р./Зварич Я.

У другому матчі зійшлись добре знайомі нам команди “Теремно Хліб “ та “Мотор”. “Мотористи” вже з перших хвилин взяли гру під свій контроль що з годом дало свої плоди. Рахунок було відкрито на 6 хв Котур Павло цільним пострілом з льоту попав у дальню дев'ятку від голкіпера “господарів”. Вже через дві хвилини Романюк Вадим замкнув комбінацію після обрізки “пекарів” в центрі майданчику 0:2 на користь “жовто-синіх”. Зібравшись з силами зуміли прижати “Мотор” до власних воріт, що дало свої плоди Романюк Вадим лихо закинув м'яч у свої ворота рахунок на перерву 2:1.

В другому таймі ще один із основних виконавців дав про себе знати, а саме Ващук Олександр обігравши двох гравців пустив гармату у ворота “господарів”. Вже за 30 секунд після вводу м'яча в гру розбиті “пекарі” пропустили, ще один гол дубль оформив Котур Павло 1:4 на користь “мотористів”. Трохи оговтавшись “червоно-жовті” змогли забити ще один гол, а саме Остапчук Олександр. Але цього було не достатньо для перемоги 4:2, а по післяматчевих пенальті сильнішими знову були “гості” 2:3.