:
5

Бабич Олександр Сергійович, Кірепко Анатолій Павлович, Клімук Юрій Васильович

Трофімчук Р./Зварич Я.

Останній матч першого туру Корпоративної Ліги Волині пройшов під гаслом “гра одного актора” на майданчик зійшлись “Приват” та “Tatrafan Film” . А саме Романа Коця якій вже з перших хвилин відкрив рахунок завершивши комбінацію своєї команди та згодом і подвоїв його 2:0 на перерву тотальна перевага “банкірів”.

У другому таймі “зелено-білі” захотіли довести матч до закінчення Роман Коць ще тричі відзначився у воротах “гостей”  5:0. Командними зусиллями на 17 хв “гості” зуміли вивести Максимчува Віталія на рандеву з воротарем яке він використав вправно. Швидко йому зумів відповісти лідер команди “банкірів” Роман Коць забивши свій шостий гол у матчі 6:1. Розслабившись “приватівці” почали забувати про захист, де вже не вперше стояв Максимчук Віталій, якій майстерно обігрує воротаря “господарів” за три хвилини двічі тим самим оформлює свій власний хед-тирк 6:3. Жирну крапку у матчі поставив Шеремета Сергій з “Привату” на 23 хв матчу 7:3. І у після матчевих пенальті “зелено-білі” теж були сильнішими 2:1.