2 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
1: 5

Трофімчук Р./Зварич Я.

У першому матчі другого туру Чемпіонату Луцька зустрілись “West Side” та “Тема Волинь”. Атакуючу сторону матчі взяли “гості” постійні обстріли воріт “біло-червоних”, але у рамці стояв Сергій Чернявський який уміло обороняв їх. На останніх секундах першого тайму все таки слабину дала оборона “West Side”,  якою уміло скористався досвідчений Сергій Чемерис, забивши м'яч під поперечину.  0:1 - на перерву.

Другий тайм розпочався з сольного проходу Бачинського Михайла якій зрівнює рахунок у матчі 1:1. Зібравшись з силами “гості” почали обстрілювати ворота “біло-червоних” що згодом дало свої плоди. А саме Чабан Адрій поцілив у дальню дев'ятку . Згодом ще один дальній постріл від Капаєва Антона з 13 метрів у дальній кут і рахунок у матчі стає 3:1. Отримавши перевагу в рахунку “червоні” впевнено довели матч до закінчення заколотивши ще два комбінаційних гола у виконані Дригульського Антона та Вознюка Сергія.