:
7

Бабич Олександр Сергійович, Клімук Юрій Васильович, Борошук Олексій Валентинович

Трофімчук Р./Кунаков О.

З перших хвилин цього поєдинку ініціативою впевнено заволодів «Мідас». Гравці у фіолетових футболках постійно тримали у напрузі захист «Теремно Хліба» і створювали небезпечні моменти один за одним. Ця перевага досить швидко відобразилась на табло у вигляді 0:2 вже на четвертій хвилині. А ось розвинути успіх не вдалося. «Мідасівці» продовжували атакувати, але партнерів виручав голкіпер «теремнівців» Сергій Іжик. Наприкінці першої половини номінальні гості дещо ослабили лещата пресингу і ініціатива миттєво перейшла на бік «Теремно Хліба». Господарі ще до перерви скоротили відставання, а в дебюті другого тайму змогли зрівняти рахунок. Відчувши, що перемога може вислизнути з рук, «Мідас» увімкнув повні оберти і Максим Мохнюк знову виводить свою команду вперед. «Теремно Хліб» на останніх хвилинах зняв голкіпера і побіг на фінальний штурм всією командою. І, як це доволі часто буває, пропустив у порожні ворота.