3 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
2: 1

Зварич Я./Голоскоков Д.

Окрилений успіхом у  матчі Кубку Луцька «Олімп» спробував видати ще одну сенсацію в матчі проти «Теми Волинь». Вже на перших хвилинах потужний удар Павла Кузьміна підтвердив амбіції «олімпіоніків». В свою чергу «Тема» академічно «розкатувала» м’яч, але справа до ударів доходила менш ніж очікувалося і насправді дійсно небезпечних ударів в першому таймі було два-три з якими вдалося впоратися голкіперу і захисникам. Рахунок 0:0 на перерву міг би бути ще більш «сюрпризним», якби гравець «Олімпу» Михайло Лобоцький за декілька секунд до кінця першого тайму, зумів би влучити у порожні ворота з двадцяти сантиметрів на замиканні дальньої штанги.  «Тема Волинь» після  перерви активніше взялася до справи і вже за дві хвилини Роман Киценюк виводить свою команду вперед.  «Олімп» міг врятувати гру, тим більше, що Павло Кузьмін зумів виграти єдиноборство з опонентом і вивести на зваершення свого колегу Сергія Сокольця – 1:1! Проте втримати бодай нічию не вдалося: Сергій Вознюк поставив крапку в цьому матчі на користь «Теми Волинь» 2:1.