3 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
5: 4

Зварич Я./Корпош Р.

Неймовірно цікавий та видовищний матч видали команди у третьому турі… Торпедівці напередодні поступилися «Бренд Групу» і хотіли реабілітуватися, «Теремно Хліб» теж підходив до поєдинку не в кращому настрої після поразки від «Мідаса». Але події на полі розвивалися досить динамічно: вже на другій хвилині Вадим Іванюк у швидкій контратаці відкрив рахунок у матчі. Весь тайм «Торпедо» контролювало хід поєдинку, але за кілька секунд до перерви не вгледіли Дмитра Вахмістрова і на перерву команди пішли за рівними цифрами на табло – 1:1

Другий тайм розпочався більш рівно: обидві команди демонстрували розкутий та видовищний футзал. На 16-й хвилині Ігор Ревчук підкараулив відскік на дальній штанзі та вивів теремнівців уперед, однак майже на кілька секунд Тарас Симчук реалізовує вихід один-на-один та встановлює паритет – 2:2. А ще за хвилину захисники знову не встигли за тарасом – 3:2. Здавалося жовто-червоні от-от дотиснуть суперника, натомість отримали точний удар від Володимира сироватки – 4:2. Майстерний удар Михайла Байбули, здавалося, повернув «хлібопекарів» у перегони, але підступний відскік від штанги реалізував віталій Бабій – 5:3. На останніх хвилинах Ігор Ревчук завершив комбінацію своїх партнерів, але дотиснути «Торедо» підопічні Володимира Маляра не змогли.