3 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
5: 2

Зварич Я./Корпош Р.

І динамівці і мідасівці підійшли до гри у позитивному настрої після суботніх перемог над своїми суперниками. «Динамо» у цікавому протистоянні мінімально перемогло «окрилений» «Олімп», а «Мідас» несподівано легко переміг «Теремно Хліб». Із стартом матчу команди вичікували, дещо обережно діяли та приглядалися, хоча знають один одного прекрасно. Забійний момент мали на початку гри тандем Пшонік – Грицюк, але не зуміли на швидкості влучити у ворота. Але основні події розгорілися в останні три хвилини тайму. Спочатку Роман Бурцев не без рикошету відкрив рахунок у поєдинку. Але підопічні Юрія Павельчука провели колючі удари з різних флангів у протилежні кути: спочатку Антон Чернов з лівого флангу у правий, а Олександр Грицюк із правого в лівий – 1:2. Але за кілька секунд до сирени на перерву Юрій Шаула у схожому стилі рахунок зрівняв, а Микола Казьмірук поцілив у хрестовину.

Після перерви у мідасівців нічого не виходило в атаці, а от у суперника навпаки. Знову Роман Бурцев підступним ударом застав голкіпера зненацька – 3:2. Під кінець гри оборона фіолетових просто загубила у власному карному майданчику Юрія Шаули, котрому просто треба було вдало підставити ногу – 4:2. На 22-й хвилин у «Динамо» вдалася просто академічна атака у один тодик, котру реалізував Олексадр Давидов – 5:2. Остання ж хвилина запам’яталася мабуть найшвидшим вилученням – протягом 30 секунд Володимир Журибіда примудрився отримати дві жовті картки та з позитивними емоціями прослідувати на трибуну…