:
1

Смірнов Василь Анатолійович, Борошук Олексій Валентинович, Бабич Олександр Сергійович

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З перших хвилин матчу було видно, що обидві команди хочуть зіграти у фіналі. Поодинокі атаки, що однієї, що другої команди голами не увінчались. А ось на сьомій хвилині, голеодор «жовто – червоних» Михайло Байбула виводить свою команду вперед. Довго не зволікаючи Олександр Остапов подвоює рахунок на табло, і з рахунком 2:0 на користь «Теремно – Хліб», команди пішли на перерву.

В другій половині зустрічі «червоно – чорні» ризикнули зіграти у відкритий фут зал, але марно, бо забивали знову тільки «пекарі». Після третього голу, свої бомбардирські якості продемонстрував Ігор Ревчук, який за хвилину оформив дубль.