:
5

Бабич Олександр Сергійович, Смірнов Василь Анатолійович, Борошук Олексій Валентинович

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У чемпіонаті кілька днів тому, ці команди зустрічались  у ключовому поєдинку луцької першості, де перемогу святкували «червоні», тому «динамівці» були налаштовані взяти реванш. Проте реактивний Роман Кицинюк був не такої думки, і вже на третій хвилині «Тема» була попереду. Своїм козирем скористався Андрій Бойко, коли зі штрафного, гарматним пострілом зрівняв рахунок. Швидка гра обох команд, голів у першій половині більше не принесла.

З великим запалом в очах стрімкий Богдан Турчик вже на першій хвилині другого тайму виводить «синіх» вперед. Після голу гра пішла на зустрічних курсах, де свою майстерність продемонстрував Сергій Вознюк, зробивши рахунок нічийним. Справу до післяматчевих «шестиметрових», не хотів відкладати швидкий «динамівець» Богдан Понагайба, який спочатку зробив рахунок 3:2, а з сиреною поставив «жирну» крапку у цьому протистоянні.