Гра


4 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
8: 4

Удари по воротах:

32
:
16

Удари у рамку воріт:

21
:
11

Сейви:

5
:
13

Фоли:

2
:
1

Матвіюк Роман Володимирович, Борошук Олексій Валентинович, Бабич Олександр Сергійовичhttps://vk.com/album-30257847_243671282

Хронометрист / Делегат:

Бабич О./Тучкевич А.
Про гру:

 У першому матчі четвертого туру команди продемонстрували феєричний футзал. Розпочавши досить жваво, вже на другій хвилині рахунок відкрили жовто-червоні. Не зволікаючи, гості швидко відіграли м’яч стараннями Миколи Маціюка. А вже на 8 хвилині Олександр Івахненко, котрий в цей день святкував власний день народження (наші щирі вітання), виводить «Олімп» вперед . Оформивши дубль,  Дмитро Бурковський відновив рівновагу на табло.

На першій хвилині другої половини «пекарі» виходять вперед. Швидка контр-атака від «олімпійців» і знову нічия на табло. Далі події розвивались стрімко : протягом двох хвилин Михайло Байбула забиває ще два голи та оформляє хет-трик у матчі. Стрімкий Владислав Малов ще збільшив перевагу «Теремно», практично знявши питання щодо переможця зустрічі.

Команда гостей зуміла відіграти один м’яч, але жирну крапку у матчі, коли гості пішли у «ва-банк» граючи з п’ятим польовим, поставив воротар Сергій Іжик, спрямувавши м’яч у ворота суперника через все поле.