4 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
4: 2

Борошук О./Кунаков О.

Не дивлячись на те, що команди знаходяться на протилежних кінцях турнірної таблиці, легкою прогулянкою для «торпедівців» цей матч не був. Відчувалось, що оновленому складові номінальних господарів не вистачає зіграності і партнери не завжди розуміли хід думок один одного. «West Side» навпаки, якраз завдяки налагодженим командним діям чинив гідний опір більш іменитому суперникові. У підсумку, за практично рівної гри, долю матчу вирішила індивідуальна майстерність. Рахунок відкрив Володимир Сироватка  поклавши м’яч точнісінько у дальню «дев’ятку» зі штрафного, а за дві хвилини Нестор Мищук його подвоїв. «West Side» не знітився і швиденько відігрався, але перед самою перервою Володимир Третяк знов вивів вперед «Торпедо».

У другому таймі «вестсайдівці» наполегливо атакували намагаючись врятувати матч, але бездоганна гра у рамці «Торпедо» Юрія Фіщука перекреслила усі їх сподівання. Натомість Володимир Новосад збільшив перевагу господарів і встановив підсумковий рахунок 4:2.