:
6

Хомич Анатолій/Котельчук Ігор/Максимов Дмитро

Максимова Катерина/Волинець Юрій

Гра розпочалая без розвідки. Обидві команди прагнули захопити лідерство і контролювати хід гри. Першим це вдалося ратнівчанам, які перехопили ініціативу і більше контролювали хід поєдинку. Така тактика дозволила їм вже на початку зустрічі відкрити рахунок. Гол забив Владислав Січковський. Після забитого голу господарі ще більше нарощували темп гри і володіли територіальною перевагою, маючи декілька слушних моментів для взяття воріт «Любарта». Оговтавшись від натиску, гості в середині тайму, зробили спробу заграти першим номером і змінити хід гри, провівши ряд небезпечних контрвипадів, але голкіпер ратнівчан діяв безпомилково. Отримавши «порцію холодного душу», господарі поступово перехопили ініціативу і Січковський подвоїв перевагу «Раті» – 2:0. Кінцівка тайму пройшла в обопільних атаках, в одній з яких Віталій Василюк потужним ударом в дальню «дев’ятку» потроїв перевагу господарів.

У другому таймі характер гри кардинально змінився. «Любарт» пішов у наступ і вже на перших секундах мав забивати. Проте м’яч пройшов повз ворота. Стримавши штурм гостей, ратнівчани перехопили ініціативу і впродовж двох хвилин Владислав Січковський і Вадим Будянський змусили двічі діставати з сітки м’яч Віталію Аршуліку. Любартівці знову нарощували темп і граючи в 5 польових щонайменше тричі мали слушні нагоди для взяття воріт, проте в двох епізодах надійно зіграв Назар Третяк, а в одному – на заваді стала стійка воріт. Господарі в кінцівці гри грали від оборони, ловлячи суперника на помилках і граючи до явного. Спершу, перехопивши поперечну передачу, Вадим Будянський оформив «дубль», а через 20 секунд після ефектного пасу п’ятою від Валерія Мартинюка – забив свій третій у порожні ворота. Кінцівка гри знову була за господарями, які на останній хвилині відзначилися двічі. Авторами голів стали Артем Лясковський і Володимир Єрмаков.

Отож – суха розгромна перемога ратнівчан і вони продовжують боротьбу у чвертьфіналі кубка Мрії.

Найкращий гравець матчу:  Вадим Будянський (ФК Рать)