Гра


4 Тур

Чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
2: 5

Удари по воротах:

11
:
16

Удари у рамку воріт:

6
:
11

Сейви:

6
:
4

Фоли:

2
:
4

Кірепко Анатолій Павлович, Бабич Олександр Сергійович, Борошук Олексій Валентиновичhttps://vk.com/album-30257847_243671282

Хронометрист / Делегат:

Борошук О./Кунаков О.
Про гру:

 «Бренд груп» з перших секунд продемонстрував свою налаштованість на перемогу. Швидкі комбінації, потужні удари, чудове взаєморозуміння між партнерами і все це на максимальній швидкості. Не підвела і реалізація. Вже на 2-й хвилині після розіграшу кутового Олександр Лисенко гарматним ударом увігнав м’яч у ворота суперника, а на 4-й Костянтин Добровольський подвоїв рахунок. Тільки після цього «Мідасу» вдалося дещо вирівняти гру, але наприкінці тайму Добровольський встиг відзначитись ще раз.

А по перерві Олександр Лисенко знову змушує капітулювати голкіпера господарів. Отримавши комфортну перевагу у 4 голи, «Бренд груп» дещо збавив оберти і миттєво отримав відповідь від «Мідаса» у вигляді двох м’ячів протягом двох хвилин. Гості зробили правильні висновки, знову прибрали ініціативу до своїх ніг, збільшили перевагу у рахунку, завдяки голу Ігоря Заболотного і без зайвих нервувань втримали перемогу.